Kryeministër që bën pazar me vdekjen…

Read Time:42 Second

Nga Basir Çollaku

Rama paska bere hatane. Dy femije te mbijetuar i ka takuar me Ronaldon dhe Bufon duke pikasur realizim enderrash per to..Cilet prinder ja dhane prokuren te merrte te miturit me vete.? Kush jua dha lejen, ata prinder fatkeqe te shuar ne rrenoja?!! Apo ende pa ikur ditet e mortit ky nis tallavane mediatike per vete. .
Po femijet qe sonte per te njejtat pasoja, flene ne shi, edhe pa çader edhe pa strehe, pa ndihme, pa mbeshtetje, e ndoshta as per te ngrene, cilen enderr realizojne? Çfare perfitojne nga teatri i Rames gjithe diten live ne ertv dhe mediat e tjera satelite…Dhe ata presin shokun e Ronaldo-Bufon, apo kryekoncesionarin te bej kabull dhe hape syte kudo.
Nuk hahet propoganda kaq shpifur…KM qe ben Pazar me vdekjen..
Do ju ndeshkoje Zoti
Ju befsha panikun…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ‘Dosjet e mbyllura’, ONM kërkon apelim për prokurorin Besim Hajdarmataj
Next post Shkarkohet Drejtoresha e gjimnazit ‘Sami Frashëri, ja arsyeja