Petrit Vasili publikon video, ja çfarë thotë shefi i OBSH për deklaratat e Ramës

Read Time:15 Second

Ja cfare thote Shefi i Organizates Boterore te

Shendetesise ne Shqiperi Raul Gonzales, per

deklaratat e turpshme te Edi Rames per

qytetaret e goditur nga termeti ku sipas

Kryeministrit:

“nuk ka bërë vaki që të prekutit nga tërmeti të strehohen në hotele me 5 yje, madje as kur janë me pushime.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pse plani i Opozitës e rrëzon të gjithë propagandën sterile të kryeministrit?
Next post Teatri që donte Zoti dhe njerëzit