Home Aktualitet Skandali/ Vasili: Edi Rama Koncesioneve të Oligarkëve nuk u prek një qindarkë, kurse policëve u merr rrogën !!(DOKUMENTI)

Skandali/ Vasili: Edi Rama Koncesioneve të Oligarkëve nuk u prek një qindarkë, kurse policëve u merr rrogën !!(DOKUMENTI)

nga Albina Hoxhaj

Nga Petrit Vasili

Edi Rama deklaroi se nuk u prek asnje qindarke Koncesioneve te Oligarkeve dhe opozita qe e propozon “ka mungese fantazije” sipas Rames.

Edhe ne keto dite te tragjedise me te rende qe eshte perballur Shqiperia ku po kerkohet solidaritet nga te gjitha anet, vetem parave te Koncesioneve s’duhet tu levize asnje qime.

Populli i martirizuar nga termeti,qe s’ka buke te haje dhe shtepi se ku te fuse koken,duhet te vazhdoje paguaje nga gjaku i tij per gjakpiresit financiarë te Koncesioneve te qeverise.

Po Edi Rama qe s’prek Koncesionet me Urdhera te paligjshme u mban rrogen me pahir policise me sebepin e ndihmes per situaten.

Shikojeni me syte tuaj Dokumentin se si solidariteti behet me urdher ne polici nga Edi Rama dhe Drejtoret e tij.

Lajme te ngjashme