Home Aktualitet Tiranë, grabitet me dhunë makina e sigurisë private

Tiranë, grabitet me dhunë makina e sigurisë private

nga Albina Hoxhaj

Një grabitje ka ndodhur këtë mesditë në autostradën Tiranë-Durrës.

Është grabitur me forcë një makinë e ‘Security Spartan’, në dalje të një prej qendrave tregtare në Tiranë.

Në momentin e grabitjes, në makinë ka qenë një punonjës i security dhe një i Megateg.

Makina është gjetur e braktisur në rrugën dytësore, disa kilometra larg ‘Megategut’. /BW/

Lajme te ngjashme