Home Aktualitet Rama humbet durimin me qenin në Kashar: Pusho! Pusho, se dhe ty të kemi mangut

Rama humbet durimin me qenin në Kashar: Pusho! Pusho, se dhe ty të kemi mangut

nga Albina Hoxhaj

Kryeminsitri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë sot në Kashar ku ka vizituar familjet e dëmtuara nga tërmetet që kanë rënë prej 26 nëntorit. Por gjatë vizitës Rama është shqetësuar nga një qen dhe në një moment nuk e ka mbajtur veten pasi ka humbur durimin.

Teksa qeni në një banesë aty afër lehte, pasi po shihte njerëz të panjohur rreth shtëpisë së pronarëve të tij Rama ka vendosur që t’i bërtasë.

“Hë pusho! Pusho! Dhe ty të kemi të kemi mangut. Pusho, ça të bëjë dhe ai tan, ai pret gazetarët”, u shpreh Rama dhe në fund qeshi.

Lajme te ngjashme