Home Aktualitet Vendi ynë nuk gjen qetësi, shkundet sërish nga tërmeti

Vendi ynë nuk gjen qetësi, shkundet sërish nga tërmeti

nga Editor

Stuhi dhe tërmet.

Shqipëria nuk po gjen qetësi nga lëkundjet sizmike, ndërkohë që kanë nisur edhe stuhitë e shiut.

Një tjetër tërmet 5.1 ballë është regjistruar në vendin tonë rreth orë 21:30 të së enjtes, duke mbajtur në panik qytetarët.

Lajme te ngjashme