Home Aktualitet Demiraj: Te nderuar bashkekombas!

Demiraj: Te nderuar bashkekombas!

nga Editor

Nga Dritan Demiraj.

Te nderuar bashkekombas!

Kjo feste e pavaresise ne 28 Nentor na gjen ne nje dite te veshtire kur i gjithe Kombi Shqiptar po perjeton fatkeqsine me te madhe te humbjes se jetes se 46 qytetareve dhe shume te tjereve qe vazhdojne te jene nen rrenoja.

Lutemi qe shpirti i tyre te prehet ne paqe dhe te plagosurit te sherohen sa me shpejt.

Zoti i bekofte te gjithe Shqiptaret kudo qe jane ne bote dhe falemnderit popullit, ushtrise dhe policise se Kosoves qe na jane gjendur me afer se askush tjeter.

D.D.

Lajme te ngjashme