Kryemadhi: Shpallja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore edhe për qarkun e Lezhës është detyrim

Read Time:22 Second

Ndonëse sot duhet të ishte një ditë feste për të gjithë shqiptarët, për të nderuar 28 nëntorin, ditën e Pavarësisë, vendi vajton humbjen e jetëve nga tërmeti shkatërrues.

Përmes një postimi në “Facebook”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi teksa publikon reagimin e Petrit Vasilit, shprehet se shpallja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore edhe për qarkun e Lezhës është detyrim.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2475121795933881&id=324688710977211
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dhimbja e shqiptarëve edhe në Arabi, shpaloset flamuri shqiptar në mes të Abu Dhabi-t
Next post As kanceri nuk na ka mundur dhe nuk na ka ndarë