Home Aktualitet Inter reagon me një mesazh prekës pas tërmetit në Shqipëri

Inter reagon me një mesazh prekës pas tërmetit në Shqipëri

nga Editor

Pas Lazios, Romës, Napolit dhe Milanit, edhe Interi ka reaguar dhe me postim në faqen zyrtare Twitter ka shprehur solidaritetin dhe mbështetjen për momentin tragjik që po kalon Shqipëria.

“Në Shqipëri ka shumë tifozë të Interit. Për ata, të dashurit e tyre dhe gjithë popullin shqiptar shkojnë mendimet tona në këto ditë shumë të vështira”.

Lajme te ngjashme