Home Aktualitet Dyshohet për dy persona të mbetur nën rrënoja, specialistët francez vijojnë kërkimet në zonën e ‘Dy Gjelave’ në Durrës

Dyshohet për dy persona të mbetur nën rrënoja, specialistët francez vijojnë kërkimet në zonën e ‘Dy Gjelave’ në Durrës

nga Editor

Specialistet franceze te emergjencave civile dhe efektive të Komandës Mbështetëse të Forcave të Armatosura vijojnë operacionin e kërkim shpëtimit në Durrës, zona e njohur si ‘Dy Gjelat’. Në këtë vend, sipas informacioneve paraprake po kërkohet për dy trupa.

Lajme te ngjashme