Kontributet për familjet e dëmtuara nga tërmeti, 3 numra kontakti në dispozicion 24 orë

Read Time:28 Second

 Qytetarët, kompanitë, bizneset që duan të kontribuojnë për të ndihmuar familjet e dëmtuara nga tërmeti i 26 Nëntorit mund të kontaktojnë në 3 numra telefonikë për të marrë informacione.

Këta numra janë:

04 22 22 223

04 22 28 250

0688046664

Këta numra janë në dispozicion 24 orë për këdo që kërkon informacion mbi pikën e grumbullimit të ndihmave në rezervat e shtetit dhe në komandën mbështetëse të Forcave të Armatosura me qëndër në Vaqar por edhe pika të tjera që po ngrihen në Tiranë, Durrës e qytete të tjera. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dëmtime serioze të pallatit në Kavajë!
Next post Ekipi rumun në operacionet e kërkim-shpëtimit në Durrës