Home Aktualitet Tërmeti lëkund edhe Vlorën/ Dy pallate bashkohen me njëri-tjetrin, panik tek banorët

Tërmeti lëkund edhe Vlorën/ Dy pallate bashkohen me njëri-tjetrin, panik tek banorët

nga Editor

Tërmeti lëkund edhe Vlorën, në lagjen 29 Nëntori, dy pallate janë bashkuar me njëri tjetrin.

Banorët të tmerruar thonë se kanë lajmeruar prej 2 ditësh prefekturën dhe Bashkinë por askush nuk ka shkuar të shoh situatën.

Ndërsa tërmeti i para pak minutave ka shtuar panikun. Banorët po behen gati të lënë banesat

Lajme te ngjashme