Vasili: Po si mundet që ky Edi Rama në mes të tragjedisë thotë “rrofsha unë”.

Read Time:36 Second

Nga Petrit Vasili.

Thote qe s’ka njeri qe ta zevendesoje,qe eshte me i miri dhe me i bukuri i te gjitheve.

Po kjo eshte blasfemi shume e rende,ky eshte turp i padegjuar.

Po kjo eshte me e lige dhe me e rende se vete termeti sepse ky thote “rrofsha une”.

Njerezit jane akoma nen rrenoja dhe ky ka paturpesine dhe thote “rrofsha une”

Lexojeni cfare thote per veten Edi Rama ne kulmin e tragjedise:

“një shqiptar kokëfortë që i shërbej me zemër vendit tim, që e mbroj të vërtetën time megjithë zemër dhe që di ta bëj këtë detyrë më mirë se të tjerët – deri kur të dalë natyrisht ndonjë tjetër, që s’e njohim akoma.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Apeli nga Kruja: Pallati i pabanueshëm, 10 familje në qiell të hapur
Next post Tërmeti dhe shteti