Lëkundjet sizmike nuk ndalen, tjetër tërmet

Read Time:18 Second

Pas disa orësh qetësi, rikthehen lëkundjet e tokës në Tiranë.

Para disa minutash një tjetër tërmet është ndjerë në vend.

Sipas asaj që raporton ESMC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 ballë i shkallës rihter.

Epiqendra ka qenë në detin Adriatik, 10 km në jug-perëndim të Lezhës dhe 50 km nga Tirana.

Thellësia e lëkundjeve ka qenë 8 km.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Regjistrohet tërmeti i radhës në Shqipëri
Next post Basha në Durrës: Jeta e çdo qytetari, përparësi kryesore