Home Aktualitet I pafat për të mbijetuar, 25-vjeçari i mbijeton tërmetit por vdes rrugës për në spital, makina u aksidentua

I pafat për të mbijetuar, 25-vjeçari i mbijeton tërmetit por vdes rrugës për në spital, makina u aksidentua

nga Albina Hoxhaj

Një 25-vjeçar ka ndërruar jetë rrugës për në spital, ku do të kurohej. Mësohet se i riu i identifikuar si Marjan Prençi u ka mbijetuar orëve të gjata nën rrënoja, por jo aksidentit. 

I riu fatkeq ka humbur jetën, pasi makina që po e dërgonte në spital ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Lajme te ngjashme