Thumanë, vijojnë operacionet e shpëtimit

Read Time:20 Second

Thumanë, Krujë

Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit, për gjetjen dhe nxjerrjen e personave që kanë mbetur nën rrënoja, si pasojë e tërmetit.

Operacionet nga Renea, FNSH, forcat e ushtrisë, zjarrëfikëset, emergjencat civile dhe ekipet e shpëtimit të ardhura nga gjithë rajoni.

Ndërkohë, punonjësit e FNSH-së dhe të Policisë së Krujës janë të angazhuar në ndihmë të ekipeve të emergjencave, në qendrën ku janë ngritur çadrat.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Arriti të shpëtonte jetë në Thumanë e Durrës, qeni i FSK heroi i tërmetit
Next post Presidenti Meta: Prioriteti ynë, të gjejmë të gjithë njerëzit nën rrënoja