Të kapur përdore/ Si u nxorrën nga rrënojat në Durrës nënë e bir, s’u dorëzuan deri në vdekje

Read Time:19 Second

Nënë e bir ja në nxjerrë të pajetë nga rrënojat e pallatit gjashtë katësh që u shemb në Durrës. Dosja.al mëson se nëna 47 vjeçe dhe i biri 22 vjeç, janë gjetur të pajetë nën rrënoja dhe të kapur përdore.

Kanë qenë forcat rumune ato që kanë nxjerrë trupat e pajetë nga rrënojat e pallatit gjashtë katësh në lagjen nr.18 në Durrës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sërish tërmet 5.6 ballë, panik në Tiranë e Durrës
Next post “Na kërkonte ta linim aty”/ Vdiq në spital, zjarrfikësi tregon momentet e fundit të Diena Meçajt: Në krahë kishte vajzën e vdekur