Kryebashkiaku i rradhës i Ramës që ‘bie’ nesër.

Read Time:51 Second

Valdrin Pjetri dhe Agim Kajmaku nuk janë të vetmit kryebashkiakë të Rilindjes, të cilët rezultojnë të inkriminuar.

Javën në vijim një tjetër emër kryebashkiaku, i dalë nga votimet e 30 qershorit, do të publikohet nga Opozita, si person me rekorde kriminale. Sipas asaj që mëson Syri.net, nesër do të publikohen dokumente nga Partia Demokratike për Mark Babanin, kryebashkiakun e Vaut të Dejës.

Më herët, falë publikimit të dokumenteve nga Partia Demokratike u zbuluan ‘CV-të kriminale’ të kryebashkiashkëve të Shkodrës, Valdrin Pjetri dhe atij të Vorës Agim Kajmaku (Jorgo Toto).

A do të jetë Mark Babani, kryebashkiaku i fundit që bie në rrjetën e dekriminalizimit? Kjo mbetet për tu parë

Mark Babani është i dënuar dhe nesër do të jetë sërish Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ai që do të bëjë publike dokumentet për këtë rast.

Lajmi konfirmohet edhe nga gazetari në Shkodër Ergys Kavaja, i cili shkruan në Facebook-un e tij: “Ju pastë NANA PARTI , edhe një tjetër “bashki” bie nesër… hajde gëzuar”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bardhi: ’12 vjet burg për Tahirin, show. I duhet Ramës para vizitës në Gjermani’
Next post Transportonin drogë – Arrestohet i riu nga Shqiperia, në kërkim dy të tjerët.