Home Aktualitet EMRI/ Identifikohet tjetër viktimë e tërmetit, u soll dje nga Thumana në morgun e Lezhës

EMRI/ Identifikohet tjetër viktimë e tërmetit, u soll dje nga Thumana në morgun e Lezhës

nga Editor

Identifikohet nje tjeter viktime e termetit shkaterrues qe ka lene deri me tani 24 persona te pajete. 

Viktima eshte identfkuar si shtetasja  Fatmira Cara 53 vjeçe.

Ajo u soll dje nga Thumana ne morgun e spitalit te Lezhes. Kujtojme se po dje ne morgun e Lezhes u sollen dhe Drita Cakoni 15 vjece dhe Bukurie Leka 70 vjece.

Lajme te ngjashme