Home Aktualitet Pas tërmetit në Durrës, 300 banorë udhëtojnë në Vlorë për t’u strehuar në hotele

Pas tërmetit në Durrës, 300 banorë udhëtojnë në Vlorë për t’u strehuar në hotele

nga Editor

Rreth 300 të prekur nga tërmeti i ditës së sotme, kryesisht nga Qyteti i Durrësit para pak çastesh kanë mbërritur në qytetin e Vlorës dhe janë akomoduar në disa hotele që janë vendosur në dispozicion nga hotelierët e Vlorës.

Lajme te ngjashme