Home Aktualitet I duken vetëm flokët e zeza dhe gishtat, dalin PAMJET e tmerrit, si dergjet e pajetë nën një pllakë betoni një grua nga Thumana

I duken vetëm flokët e zeza dhe gishtat, dalin PAMJET e tmerrit, si dergjet e pajetë nën një pllakë betoni një grua nga Thumana

nga Albina Hoxhaj

Pamje apokaliptike kanë dalë në media ditën e sotme nga pasojat e tërmetit që ka goditur Shqipërinë orët e para të mëngjesit të sotëm. 

Në videon e siguruar nga FaxNews, duket qartë një grua e vdekur, e cila ka si shenja identifikuese vetëm flokët e gjata të zeza dhe gishtat. Ende nuk dihet identiteti i saj, ndërsa po punohet me kujdes për nxjerrjen e trupit që është zënë poshtë nga një pllakë betoni.

Lajme te ngjashme