Shkon në 9 numri i viktimave nga tërmeti, momenti kur nxirret i pajetë trupi i një vajze

Read Time:23 Second

Rëndohet bilanci i viktimave. Nga tërmeti i fortë i cili goditit Shqipërinë në orët e para të mëngjesit ka shkuar në 9 numri i viktimave.

Mësohet se janë nxjerrë edhe dy trupa  të pajetë nga një godinë në Durrës. Njëra prej viktimave është një vajzë. Momentet shihen qartë në foton e mëposhtme.

Deri më tani raportohet për 9 viktima dhe 200 të plagosur. Ndërkohë që mbi 300 persona kanë marrë ndihmën e parë në spital.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Paralajmërimi i IGJEUM: Goditja kryesore ka kaluar, por qëndroni jashtë
Next post Tërmeti, KLGJ: Anulohen të gjitha gjyqet