Home Aktualitet I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti

I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti

nga Albina Hoxhaj

Një banor nga Lezha ka treguar tmerrin që ka përjetuar nga lëkundjet e forta të tërmetit.

I gjakosur dhe i shtrirë në krevatin e spitalit, banori thotë se është dëmtuar si pasojë e thyerjes së një dere prej xhami.

“Tmerr frikë, ka deklaruar  banori.

Lajme te ngjashme