Durrës, shembet një pjesë e pallatit, nuk dihet nëse ka të lënduar

Read Time:13 Second

Tërmeti i fuqishëm me magnitutë 6.6 ka shkatuar dëme serioze në Durrës. Tërmeti 6.6 rihter, shkatërrime në Durrës. Njerëzit kërkojnë ndihmë. Një pallat është dëmtuar rëndë dhe banorët nuk dalin dot.

Kujtojmë që tërmeti është ndier në të gjithë vendin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Foto/ Qytetarët në panik, lënë shtëpitë, dalin në rrugë
Next post Aulon Kalaja: Kërkohet ndihmë më Thumanë, dy pallate janë shembur, ka njerëz nën rrënoja