Elbasan, dy 12-vjeçarë përfundojnë të dehur e të droguar në urgjencë

Read Time:24 Second

Dy fëmijë të moshës 12 vjeç kanë përfudnuar në urgjencën e Elbasanit. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se të dy janë të moshës 12-vjeçare dhe janë gjetur të shtrirë pranë kalasë së qytetit, përballë Teatrit Skampa. 

Menjëherë sapo janë pikasur nga qytetarët, fëmijët janë transportuar në Urgjencën e Elbasanit ku ndodhen në gjendje shoku.

Ata dyshohet të kenë konsumuar lëndë narkotike dhe pije alkolike, gjë që u ka sjellë gjendjen në të cilën ndodhen.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sulmet ndaj ambasadorëve, Basha shpjegon heshtjen: Rama i ka keqpërdorur
Next post Banorët e Unazës së Re sërish në rrugë: Prokuroria të pezullojë projektin