“8 Dhjetor i Dytë”/ Presidenca: Tubimi i Metës synon nisjen e një dialogu me Shqipërinë

Read Time:15 Second

Tedi Blushi: Në 8 dhjetor 2019, në DITËN E RINISË, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta organizon në Sheshin “Demokracia” në Qytetin Studenti, aty ku dhe nisi Lëvizja Studentore e viteve ’90, një tubim mbarëpopullor që synon Nisjen e një Dialogu me Shqipërinë!
SHQIPËRIA E PARA!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Arrestohet nga Policia “Zogu i Tiranës”, qendra estetike strehë rekrutimi, pagesa deri në 700 euro nata
Next post ‘RAI’, reportazh për vizitën e Metës në Pulja, presidenti: Kultura arbëreshe, një trashëgimi në gjithë Europën