Home Aktualitet Ndiqni live Nova Median në kanalin zyrtar në yotube

Ndiqni live Nova Median në kanalin zyrtar në yotube

nga Albina Hoxhaj

Nova Median mund ta ndiqni live në kanalin zyrtar në yotube. “The Best” fillon në datën 23 nëntor 2019, ora 11AM Chicago dhe 6PM Tirana. Me Arian H Asimi dhe Ilir Borovën. Ekspozita e Ramës në Reno, Nevada. Rama lobon te republikanet e Trump, në Reno Nevada kundër presidentit Meta. Merrni pjesë në Show.

Të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta, emisionet dhe intervistat ju keni mundësi t’i shikoni në linkun e mëposhtëm:

Lajme te ngjashme