Petrit Vasili: DASH foli shumë qartë: “ligji mbi gjithçka”

Read Time:32 Second

Nga Petrit Vasili

Amerika e vlerave te medha!!

Departamenti i Shtetit foli shume qarte:”ligji mbi gjithshka”.

Departamenti i Shtetit si gjithmone ne krah te shqiptareve, qe duan Drejtesi te pavarur dhe jo te kapur nga rilindja.

Departamenti ne krah te shqiptareve qe Kushtetuten e kane te shenjte.

Departamenti ne krah te shqiptareve, qe duan Vetem e vetem Sundimin e ligjit, qe eshte ne themel te shtetit dhe lirive te qytetareve.

Shtetet e Bashkuara na bejne serish optimiste ne luften kunder kapjes se drejtesise,ne luften per mbrojtjen e Gjykates Kushtetuese dhe te demokracise vetem permes zbatimit te ligjit.

Faleminderit Amerike e vlerave te medha.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Luan Rama: Plotësisht dakord me Departamentin Amerikan të Shtetit!
Next post Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, humb jetën këmbësori