Home Aktualitet ‘Po vëzhgojmë situatën’/ Presidenca: Meta do komentojë deklaratën e DASH

‘Po vëzhgojmë situatën’/ Presidenca: Meta do komentojë deklaratën e DASH

nga Albina Hoxhaj

Presidenti Ilir Meta pas fjalimit në presidencë mësohet se do të komentojë deklaratën e DASH.Burime nga presidenca bëjnë me dije se pas konferencës së jashtëzakonshme në orën 18:30, Meta do të ketë dhe një reagim për deklaratën e DASH, në të cilën thuhej se SHBA po ndjek me vëmendje zhvillimet e fundit në Shqipëri dhe deklaratat e Presidentit Meta, dhe se janë të vendosur në qëndrimin për çuarjen përpara të Reformës në Drejtësi.

Lajme te ngjashme