Kushtetuesja në Venecia? Reagon ashpër Petrit Vasili

Read Time:34 Second

Nga Petrit Vasili

E shnderruan Komisionin e Venecias ne Landfillin ku riciklohen hallet e Edi Rames dhe te ca diplomateve.

Po ç’do cojne ne Venecia keta?

Zgjedhjen e prokurorit te pergjithshem qe Rilindja e beri me 69 vota duke mos ja vershellyer fare Komisionit te Venecias qe tha duhen detyrimisht 84 vota,
apo Komisionin idiot per shkarkimin e Presidentit, qe vazhdon edhe pasi Komisioni i Venecias jua tha qarte qe Presidenti nuk e ka,shkelur aspak kushtetuten.

Alibite me Venecian jane alibi per kapjen e rrembimin e drejtesise nga Edi Rama.

Kush i ngre keto alibi eshte kunder popullit shqiptar, qe do drejtesine e pakapur,te pavarur dhe te barabarte per te gjithe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gjosha takon zyrtarin Britanik: Diskutuam mbi aktualitetin politik dhe perspektivën europiane të Shqipërisë
Next post Thellohet kriza politike, KPA shkarkon Besnik Muçin