Home Sport Klevisi falenderon z Flamur Çelaj një figurë e dashur politike, për ndihmën modeste ndaj tij

Klevisi falenderon z Flamur Çelaj një figurë e dashur politike, për ndihmën modeste ndaj tij

nga Albina Hoxhaj

Flamur Çelaj një figurë e dashur politike ka kryer akte bamirësie në mënyrë të vazhdueshme dhe nuk zhgënjeu as kësaj here, duke kontribuar për boksierin Vlonjat, Klevisin. Më poshtë statusi mirnjohës i Klevisit: Nuk mund të ri pa shprehur mirnjohjen ndaj teje Flamur Çelaj, jo vetëm për aktin e mirësisë por mbi të gjitha për fjalën e mbajtur…, që nuk e gjen tek njerzit e tjerë të politikës. Krenar që të kam djalin e qytetit Tim, Përqafime shkruan Klevisi, dhe shembullin e Z Flamur Celaj ta ndjekin dhe shumë biznesmenë dhe deputet të Vlorës, pse jo dhe kryetari i bashkisë z Dritan Leli me ndihmën e gjithsecilit jo vetëm ndihmoni këtë djal që bën krenar Vlorën dhe vlonjatët me sportin e bukur të boksit duke dal kampin, dhe duke u stërvitur në kushte ekstreme, jashtë cdo standarti për një kampion. Vlore.Falenderime për Flamurin edhe nga stafi i Vlora News.

Lajme te ngjashme