Meta nënshkruan kallëzimin penal për Dvoranin: Po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi

Read Time:28 Second

Presidenti Ilir Meta sapo ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Presidenti Meta, i cili publikon në profilin zyrtar foto duke nënshkruar kallëzimin, ndërsa shkruan se po i jep një mundësi historike Reformës në drejtësi.

“Të dashur qytetarë! Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.

Si President i Republikës, po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi, për të treguar integritetin dhe vërtetësinë e saj”, shkruan Meta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Opozita zbardh propozimet për reformën zgjedhore
Next post Propozimet e PD për reformën zgjedhore, Rudina Hajdari kundër: Duam ndryshim të sistemit