Home Aktualitet “Rama ik” në stadium, Arian Asimi: Faleminderit që ju përgjigjët thirrjes tonë

“Rama ik” në stadium, Arian Asimi: Faleminderit që ju përgjigjët thirrjes tonë

nga Albina Hoxhaj

Ju faleminderit që ju përgjigjët thirrjes tonë.
Miq të dashur, ju që me guxim të pa parë, ju përgjigjët thirrjes tonë, për të organizuar një tubim simbolik me thirrjet “ Rama IK” në ndeshjen e futbollit Shqipëri-Francë për eleminatoret e kampionatit europian. Humbja e ndeshjes, nuk është asgjë përpara asaj që ju I treguat botës me thirrjet tuaja “ Rama IK”, se ka ardhur koha që ky oligark drogaxhi me kastën e tij, duhet të shkojë drejt Burgut të Reçit. Atë që nuk e bën dot opozita e përgjumur e bën Nova Media bashkë me një popull tē mrekullueshëm. Edhe një herë ju falenderoj dhe asnjëherë mos e pushoni protestën tuaj kundër kësaj qeverie të korruptuar dhe qeverive që do vinë në të ardhmen.
Me respekt
Arian H Asimi
Nova Media – SHBA

Lajme te ngjashme