Home Aktualitet “Rama ik”, tifozët shpërthejnë në brohorima kundër Kryeministrit

“Rama ik”, tifozët shpërthejnë në brohorima kundër Kryeministrit

nga Albina Hoxhaj

Ndërkohë që në fushën e blertë po performonin 3 këngëtarët dhe i gjithë stadiumi ishte përfshirë nga një atmosferë elektrizuese, një grup tifozësh kanë preferuar që të gëzonin ndryshe.

Një grup i madh tifozësh kanë brohoritur njëzëri “Rama ik”, “Rama ik” , duke mbytur në pak sekonda dhe festën e tifozëve të tjerë.

Kjo ka qenë forma e zgjedhur e tifozvë për të protestuar kundër Kryeministrit, Edi Rama, që siç duket kanë shumë pakënaqësi ndaj tij.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!