Home Aktualitet Dështon sistemi i lagies së fushës në “Air Albania”, uji bën qullë tifozët

Dështon sistemi i lagies së fushës në “Air Albania”, uji bën qullë tifozët

nga Albina Hoxhaj

Atmosfera në “Air Albania Stadium”, në impiantin e ri në kryeqytet është fantastike. Tifozët kanë mbushur shkallët e stadiumit, por një pjesë e tyre është laguar nga sistemi i vaditjes së tapetit të blertë.

SiStemi nuk ka funksionuar si dhe në vend që lagte terrenin përpara ndeshjes, tubat janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!