Aksion shembjesh në “Astir”? Blindohet zona nga policia!

Read Time:14 Second

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes Mjedisor ka nisur sërish aksionin në zonën e Astirit, për të shembur objekte të tjera të cilat preken nga projekti i Unazës së Madhe.

Që herët në mëngjes forca të shumta policie janë vendosur përgjatë rrugës, duke bllokuar qarkullimin në rrugën e Unazës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post BB mbështetje Shqipërisë për barazinë gjinore, 10 milionë USD për rritjen e mundësive ekonomike për gratë
Next post “Jam në detyrë si gjyqtare”, Vorpsi dhe Xhaferllari paraqiten në Gjykatën Kushtetuese