Home Kronike Mund të jetë vrarë! U gjet i vdekur në Vlorë, familjarët alarmohen pas shenjave që gjejnë në trupin e 34-vjeçarit

Mund të jetë vrarë! U gjet i vdekur në Vlorë, familjarët alarmohen pas shenjave që gjejnë në trupin e 34-vjeçarit

nga Albina Hoxhaj

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja në lidhje me 34-vjeçarin që u gjet i pajetë në Vlorë pranë kupolës së avionëve.

Mësohet se trupin e të ndjerit me inicialet K.D., janë pikasur shënja dhunë në shpatull dhe në kokë, gjë që u ka shtuar dyshimet familjarëve.

Ata tashmë ndodhen jashtë morgut ku po presin për rezultatet e autopsisë. 34-vjeçari ishte nisur për në punë, por disa orë më pas është gjetur i pajetë në Vlorë, pranë kupolës së avionëve.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!