Home Aktualitet Dhuna në “Astir”, Klevis Balliu publikon fotot: I kanë thyer kockat e këmbës, rrezikon të mbetet invalid

Dhuna në “Astir”, Klevis Balliu publikon fotot: I kanë thyer kockat e këmbës, rrezikon të mbetet invalid

nga Albina Hoxhaj

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Belliu ka publikuar disa foto të dëmtimeve që banorët e zonës së Astirit gjatë përplasjes me policinë. 

Balliu tha se policia përdori dhunë barbare ndaj banorëve, madje njëri prej tyre rrezikon që të paralizohet.

Kemi një person që rrezikon të mbetet i paralizuar. Është Artur Muja i kanë thyer kockat e këmbës. Rrezikon të ketë probleme gjithë jetën Ky zotëria këtu është invalid, Gent Alla dhe ja çfarë i kanë bërë”, tha ish deputeti.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!