Home Aktualitet IKMT përfundon aksionin në “Astir”, shemben 33 objekte

IKMT përfundon aksionin në “Astir”, shemben 33 objekte

nga Albina Hoxhaj

Vetëm pak momente më parë, mjetet e IKMT kanë prishur edhe objektin e 33 në zonën e “Astirit”. Nga operacioni që filloi mëngjesin e sotëm, u prishen 15 objekte një katëshe, 11 objekte 2 katëshe, 6 objekte 3 katëshe dhe 1 objekt katër katësh.

Lajme te ngjashme