Home Aktualitet Floida Kërpaçi: Banorët e Unazës së Re janë përballuar me dhunë çnjerëzore nga qeveria!

Floida Kërpaçi: Banorët e Unazës së Re janë përballuar me dhunë çnjerëzore nga qeveria!

nga Albina Hoxhaj

Nga Floida Kërpaçi

Sot nuk u dhunuan vetem banoret e unazes,por u dhunuan te gjithe qytetaret Shqiptare.

Ne 2013, Edi Rama mashtroi pafyfyresisht se banoret do te ishin te sigurte e shtepite nuk do te shembeshin, ndersa sot dha urdher per ti prishur e per te helmuar e dhunuar popullin e tij!

Kjo qeveri ka vetem nje qellim: TE MBROJE OLIGARKET DHE TE PASUROJE ATA E XHEPAT E TYRE! MISIONI I TYRE ESHTE MBROJTJA E BANDAVE DHE OLIGARKEVE, NDERSA FAMILJET SHQIPTARE HELMOHEN E DHUNOHEN!

Nderkohe qe qytetaret Shqiptare kane vetem nje mision: Te clirojne vendin nga kjo e keqe e madhe qe e ka kapur, te heqin keta te pangopur qe po shkaterrojne shtetin, vlerat e familjes e gjithcka vetem se kane qellim per te mbrojtur 5 njerez e interesat e tyre!

Shteti nuk mundet te vendoset kurrsesi kunder qytetareve te vendit te tij, por te bej detyren e tij e te shkoj te luftoj me kriminelet qe deri dje i promovuan si figurat me te mira e i besuan ne poste publike e sot jane kriminele e ne kerkime.

Lajme te ngjashme