Home Aktualitet Përplasja me policinë, përfundojnë tek “Trauma” 2 efektivë dhe 4 banorë të plagosur

Përplasja me policinë, përfundojnë tek “Trauma” 2 efektivë dhe 4 banorë të plagosur

nga Albina Hoxhaj

Përplasja e banorëve me policinë që prej mëngjesit ka shkaktuar 6 të plagosur në Spitalin e Traumës. 2 efektivë janë paraqitur për të marrë ndihmën e parë, e gjithashtu edhe 4 banorë. Banorët janë lënduar pas përdorimit të gazit lotsjellës, ndërsa policët kanë shfaqur probleme që prej momentit kur janë qëlluar me gurë dhe molotov nga banorët.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!