Home Aktualitet FOTO/ Protestoi kundër Borschardt, arrestohet gruaja e moshuar

FOTO/ Protestoi kundër Borschardt, arrestohet gruaja e moshuar

nga Albina Hoxhaj

Një grua e moshuar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka protestuar kundër Bernd Brochard.

Lajmi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar denoncimin e një qytetari.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Nje akt banditesk i narkoshtetit, arresotjne zonjen sepse protestoi kunder Brochard.

Denoj me ashpersine me te madhe aktin banditesk te gangstereve me uniforme dhe kerkoj lirimin e saj te menjehershem.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Doktor Berisha policia ka mar nje grua 70 vjec Lefterie Duraku sepse ka protestuar ne trotuar kunder Bochardit tek sheratoni

Ajo ndodhet momentalisht tek komisarjati numer 1

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!