Home Aktualitet “Janë tanët!”, Berisha: Përplasje me armë në Sarandë, policia nuk ndërhyri

“Janë tanët!”, Berisha: Përplasje me armë në Sarandë, policia nuk ndërhyri

nga Albina Hoxhaj

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një mesazh të një qytetari dixhital, i cili denoncon një ngjarje kriminale që ka sipas tij ka ndodhur në Sarandë.

Sipas denoncimit, bëhet fjalë për një përplasje me armë zjarri, në lagjen nr.3, në rrugën “Lefter Talo”. Denoncuesi shkruan se policia pasi mbërriti në vendin e ngjarjes, nuk arrestoi agresorët.

“Perplasje me arme ne Sarande, narkopolicia nuk nderhyn: Jane tanet! sb
Pershendetje doktor,ne Sarande sapo ndodhi nje sherr i cili perfundoj ne perdorimin e armeve policia erdhi dhe nuk i beri asgje agresorve te cilet ishin te armatosur me nje smart te bardhe me targa greke, sherri ndodhi ne lagjen nr 3 rruga “Lefter Talo” siguria esht zero,zoti te na rruaj! Anonim te lutem”, thuhet në mesazhin që ka publikuar Berisha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!