Home Kronike Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina del nga rruga, një i plagosur

Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina del nga rruga, një i plagosur

nga Albina Hoxhaj

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lushnjë-Rrogozhinë. Mësohet se një makinë tip Benz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Deri më tani raportohet për një të plagosur

Lajme te ngjashme