“Mirëseerdhe kampion”, fqinjët marrin në krahë, puthin dhe përqafojnë Alvinin, vogëlushi shqiptar pritet me brohorima në Itali

Read Time:33 Second

Alvin Berisha 11-vjeçari shqiptar që u shpëtua nga kampi i ferrit në Siri është pritur në mënyrë fantastike në Itali. Sapo ka mbërritur në qytezën e Barzagos në provincën e Leço në veri të Italisë, fqinjët kanë dalë të gjithë jashtë për të pritur ‘kampionin shqiptar’.

Ata e kanë marrë në krahë dhe siç shihet edhe në pamje e puthin dhe e përqafojnë gjithë kohën. Ndërkohë në një faqe muri të pallatit është varur një parullë më mbihskrimin: Mirëseerdhe kampion!

Alvini i vogël qëndron i buëqeshur gjithë kohës, dhe të drejtë tashmë që është kthyer më në fund pranë gjirit të familjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Gjenerali shqiptar Piro Ahmetaj replikon me Presidentin Macron
Next post “Lidhja mes parave ruse të lobimit në SHBA dhe vilës së Bashës”, Vangjeli: Në PD ka njerëz me ‘karrierë të çuditshme’