Home Aktualitet LSI mbledh kryesinë, ja vendimet që u morën

LSI mbledh kryesinë, ja vendimet që u morën

nga Albina Hoxhaj

LSI mblodhi këtë të martë kryesinë dhe grupin parlamentar. Në përfundim të mbledhjes së kryesisë u vendos:

  1. Vijimin e aksionit opozitar dhe koordinimin së bashku me Partinë Demokratike.
  2. Mbështetjen e plotë për punën e komisionit për reformën zgjedhore të opozitës së bashkuar.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!