Home Bota Ngjarja tragjike/ La 2 fëmijët në shtëpi, shkoi në market! Vritet 26-vjeçarja

Ngjarja tragjike/ La 2 fëmijët në shtëpi, shkoi në market! Vritet 26-vjeçarja

nga Albina Hoxhaj

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Britaninë e Madhe, teksa një nënë e re 26-vjeçare është vrarë, pasi kishte dalë për një pije jashtë shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 2 pas mesnate, mëngjesin e së dielës, dhe sipas policisë ajo ka humbur jetën gjatë një “grindje”.

Një i ri ka rënë në pranga për rastin, pasi dyshohet për vrasjen e 26-vjeçares Levi Ogden, e cila ishte nënë e dy fëmijëve.

Sakaq një shoqatë bamirësie ka nisur grumbullimin e parave për funeralin e saj, dhe më pas do të vendoset dhe për personin që do të kujdeset për dy fëmijët e saj të mitur.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!