Home Kronike Aksident në aksin Pukë-Shkodër, 2 të plagosur 1 orë në rrugë, vonohet ambulanca

Aksident në aksin Pukë-Shkodër, 2 të plagosur 1 orë në rrugë, vonohet ambulanca

nga Albina Hoxhaj

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në Qafë Qele. Mësohet se janë plagosur dy persona, burrë dhe grua, të cilët ishin duke udhëtuar me motor janë përplasur me një makinë.

Të plagosurit kanë qëndruar rreth një orë në vendngjarje dhe u mbuluan me plasmas nga qytetarët pasi autoambulanca mbërriti me vonesë. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!