Maskat grabitin banesën e biznesmenit në Sarandë

Read Time:34 Second

Gjatë natës është grabitur banesa biznesmenit të hidro-karburesh Shpëtim Ahmeti në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 2 të qytetit, ku autorët brenda banesës, ku nuk kishte asnjë person kanë marrë bizhuteri, vlera e të cilave ende nuk është bërë e ditur.

Ngjarja është raportuar në policia ndërsa priten në vijim detaje të reja mbi rrethanat dhe autorët e saj.  Policia është njoftuar dhe po verifikon zonën për të parë nëse ka kamera sigurie që do të mundësonin zbulimin e autorëve.

Nënvizojmë biznesmeni është dhe këshilltar në Bashkinë Sarandë.

Kujtojmë se 2 vjet më parë këtij biznesmeni iu vodh një nga karburantet e tij, duke kërcënuar punonjësit me armë dhe thikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Raporti i OBSH: Shqipëria me rritje të rasteve të turbekulozit, në 2018 arritën 440
Next post Sot në Kuvend, Rama raporton për Alvin Berishën, i humbur në kampin e Sirisë