Home Aktualitet Tronditëse në Korçë, pronari i lokalit vetëvritet me armë gjahu në mes të biznesit të tij

Tronditëse në Korçë, pronari i lokalit vetëvritet me armë gjahu në mes të biznesit të tij

nga Albina Hoxhaj

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës, vetëm pak minuta më parë. Një person ka vrarë veten me armë gjahu, në ambientet e lokalit të tij. Viktimë ka mbetur shtetasi Viktor Bardhoshi, 45 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Me datë 03.11.2019, në orën 14.00, jemi njoftuar se në lagjen nr.9, rruga “1 Maji”, shtetasi V.B, rreth 45 vjeç, dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu në ambjentet e lokalit në pronësi të tij.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!