Tronditëse në Korçë, pronari i lokalit vetëvritet me armë gjahu në mes të biznesit të tij

Read Time:29 Second

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës, vetëm pak minuta më parë. Një person ka vrarë veten me armë gjahu, në ambientet e lokalit të tij. Viktimë ka mbetur shtetasi Viktor Bardhoshi, 45 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Me datë 03.11.2019, në orën 14.00, jemi njoftuar se në lagjen nr.9, rruga “1 Maji”, shtetasi V.B, rreth 45 vjeç, dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu në ambjentet e lokalit në pronësi të tij.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shqipëria rrezikohet nga tërmetet, mund të mbyllen stacionet e sizmiologjisë. S’do ketë asnjë informacion për epiqendrën
Next post Ca të huaj thonë vazhdoni reformat, po cilat, po Doing Business?